August 25, 2017

May 30, 2017

Please reload

Недавно објављено

Асертивност

August 25, 2017

1/2
Please reload

Наши најбољи ученици

June 1, 2017

 

У току школске 2016 / 2017. године, 61 ученик наше школе остварио је пласман на окружни или републички ниво такмичења из различитих области:

СРПСКИ ЈЕЗИК: Андрија Живадиновић (6. разред) – ,,Читалићи кликераши'': Лена Миленковић и Анастасија Мирковић (1. разред), Андрија Ристић, Сара Ристић и Уна Миленковић (2. разред), Александра Милетић (4. разред), Петар Станојковић, Емилија Младеновић, Невена Миленковић, Теодора Бранковић, Андреја Стефановић и Лука Стошић (6. разред), Јована Симић (7. разред), Јована Милошевић ( ,,Читалићи''  и ,,Књижевна олимпијада''), Теодора Павловић, Данијела Момчиловић, Младен Крстић и Ања Петровић (8. разред). Кристина Миловановић (6. разред) освојила  је треће место на републичком нивоу такмичења ,,Читалићи креативци“.

МАТЕМАТИКА: Ања Миладиновић, Јована Ранђеловић, Ања Илић, Ксенија Живадиновић, Давид Чедић и  Јован Ђорђевић (4. разред), Јован Недељковић и Теа Миловановић (5. разред), Андрија Живадиновић ( 3. место на Републичком такмичењу из математике и 1. место на окружном и  похвала на републичком нивоу такмичења ,,Мислиша“) , Лазар Станковић и  Илија Ђорђевић ( 6. разред) , Лука Цветковић  (7. разред).

БИОЛОГИЈА: Јован Недељковић (5. разред), Јелена Динић (6. разред), Мина Милошевић и Емилија Динић (7. разред), Теодора Павловић  и Данијела Момчиловић (8. разред).

ИСТОРИЈА: Теа Миловановић (5. разред), Петар Станојковић (6. разред), Миа Томић, Петра Голубовић и Теодора Павловић (8. разред).

ФИЗИКА: Андрија Живадиновић (6. разред)

ХЕМИЈА: Мина Милошевић , Лука Цветковић, Емилија Павић, Алекса Стојановић и Стефанија Арсић ( 7. разред)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК: HIPPO –  међународно  такмичење – пласман у полуфинале: Ања Илић (4. разред), Стефан Милићевић 5. разред), Петар Станојковић (6. разред) и Лазар Дидић (7. разред).

РУСКИ ЈЕЗИК: НИС-ова олимпијада: Емилија Павић (7. Разред) – пласман у финале

ИНФОРМАТИКА: такмичење ,,Дабар'': Теа Миловановић и Јелена Динић (5. разред), Илија Ђорђевић, Милош Милошевић и Андрија Живадиновић ( сребрно одличје на републичком такмичењу)(6. разред) и Лазар Дидић (7. разред). Тесла-инфо куп: Андрија Живадиовић (6. разред).Информатичка олимпијада основаца: Аница Станковић и Теа Миловановић (5. Разред)- 1. и 2. место на републичком нивоу.

ТИО: такмичење ,,Шта знаш о саобраћају“: Јован Недељковић (5. Разред) и Владимир Стојменовић (8. разред)- прво место на републичком нивоу.

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ:Шах:Ена Филић и Анђелија Трајковић (3. разред), Наталија Миловановић (4. разред), Марко Спасић и  Никола Николић (5. разред),Андријана Јовчић (7. разред) и Данијела Петровић (8. разред) – пласман на  републички ниво. Џудо: Давид јанковић (5. Разред), Никола Петровић и Немања Милошевић (6. разред), и Михајло Ивановић (7. разред). Пливање: Павле Трајковић и Матија Тодоровић (6. разред). Тенис: Лазар Нешић (6. разред)

Све ове ученике школа је наградила књигама и екскурзијом.

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Прати нас
Please reload

Кључне речи